دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴

اطلاعیه تقسیط شهریه

به اطلاع کلیه دانشجویانی که به هنگام ثبت نام ، امکان پرداخت نقدی و تسویه حساب کامل شهریه را ندارند می رساند ، صندوق رفاه دانشجویان واحد همدان با ارائه تسهیلات گوناگون مالی در خدمت این دسته از دانشجویان محترم می باشد. لذا متقاضیان دریافت وام می توانند به روش های ذیل جهت ثبت درخواست و دریافت تسهیلات اعطایی اقدام نمایند:

۱ – تقسیط شهریه متغیر جهت مقاطع مختلف:
الف- کاردانی و کارشناسی ۴ قسط
ب- کارشناسی ارشد حداکثر ۶ قسط (با کارمزد ۵ /۲%)
ج- دکتری حداکثر ۸ قسط (با کارمزد ۵ /۲%)

توجه: تقسیط اینترنتی شهریه متغیر (بصورت ۴ قسط جهت تمامی مقاطع) از طریق پروفایل دانشجویان در زمان حذف و اضافه فعال خواهد شد.

۲- تقسیط کل شهریه ترم جاری جهت دانشجویان کاملا خوش حساب طی ۴ قسط بدون کارمزد
*دانشجویی خوش حساب دانشجویی محسوب می گردد که اقساط ترمهای قبل خود را کاملا در تاریخ های مقرر واریز نموده باشد.

۳- پرداخت وام شهریه با کارمزد ۲/۵%
الف –کاردانی و کارشناسی ۱۲ قسط
ب- کارشناسی ارشد حداکثر ۱۵ قسط
ج- دکتری حداکثر ۲۰ قسط


اطلاعیه باز پرداخت اقساط وام های صندوق رفاه

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند ، به منظور جلوگیری از بروز اشکال در زمان انتخاب واحد نیمسال اول ۹۷-۹۶ و دریافت تسهیلات جدید صندوق رفاه و همچنین اخذ تاریخ دفاع جهت دانشجویان در حال دفاع لازم است هرچه سریعتر نسبت به پرداخت اقساط معوق وام های دریافتی در پروفایل دانشجویی خود قسمت : صندوق رفاه – پرداخت اقساط صندوق رفاه اقدام نمایند
بدیهی است درصورت عدم پرداخت به موقع بدهی مسئولیت ایجاد هرگونه مشکل در انجام نشدن به موقع انتخاب واحد بعهده دانشجو است لازم بذکر است که فایلهای بسته شده از طرف صندوق رفاه ۲۴ساعت پس از واریز انجام خواهد شد لذا هرچه سریعتر جهت پرداخت اقساط معوق خود اقدام فرمایید.


اطلاعیه دریافت وام های نیمسال اول ۹۷-۹۶

به اطلاع کلیه دانشجویانی که به هنگام ثبت نام ، امکان پرداخت نقدی و تسویه حساب کامل شهریه را ندارند می رساند ، صندوق رفاه دانشجویان واحد همدان با ارائه تسهیلات گوناگون مالی در خدمت این دسته از دانشجویان محترم می باشد . لذا متقاضیان دریافت وام می توانند به روشهای ذیل جهت ثبت درخواست و دریافت تسهیلات اعطایی اقدام نمایند :

الف- ثبت درخواست و دریافت وام تقسیط شهریه به صورت الکترونیکی(در زمان حذف و اضافه) :
دانشجویان متقاضی می توانند << در زمان حذف و اضافه >> ، برای ثبت و دریافت وام های کوتاه مدت و تقسیط بدون چک به روش ذیل اقدام نمایند :
۱٫ ورود به پروفایل دانشجویی خود. (http://www.iauh.ac.ir/)
۲٫ کلیک بر روی گزینه ” صندوق رفاه ”
۳٫ کلیک بر روی گزینه ” ثبت درخواست وام صندوق رفاه ”

دانشجویانی که فاقد چک ضمانت در اداره صندوق رفاه دانشجویان می باشند می بایست با کلیک بر روی گزینه ” ثبت درخواست وام تقسیط بدون چک ” و سپس ثبت شماره دانشجویی دانشجوی ضامن (هم ورودی و یا ورودی بالاتر) در قسمت ” ثبت ضامن ” اقدام نموده و پس از تایید ضامن ، با مراجعه مجدد به پروفایل خود ، نسبت به ثبت نهایی وام اقدام نمایند .( ضمانت متقابل امکان پذیر نمی باشد).

دانشجویان متقاضی ضمانت وام می بایست ضمن مراجعه به پروفایل دانشجویی خود ، در قسمت “صندوق رفاه ” ” لیست و تایید ضمانت وامها ” ضمانت باز پرداخت وام دانشجوی وام گیرنده را مورد تایید قرار دهند .

دانشجویانی که از نیمسال های گذشته دارای چک ضمانت در اداره صندوق رفاه می باشند ، می توانند تنها با کلیک بر روی گزینه ” ثبت درخواست وام تامین شهریه ” اقدام به ثبت درخواست و دریافت وام نمایند. (مختص دانشجویانی که در ترمهای قبل تقسیط در چهار قسط یا کمتر داشته اند.)

دانشجویانی که فاقد ضامن دانشجو می باشند ، برای دریافت وام می بایست به صورت حضوری مراجعه نمایند .

ب- ثبت درخواست و دریافت وام به صورت حضوری:
دانشجــــویان متقــاضی می توانند با استفــاده از این روش برای دریافت فر م وام های کوتاه مدت ، میان مدت ، بلند مدت اقدام نمایند:
۱٫ ورود به وب سایت دانشگاه (http://www.iauh.ac.ir)
۲٫ کلیک بر روی گزینه “معاونت اداری ومالی ” و “سامانه صندوق رفاه دانشجویی”
۳٫ انتخاب وامهای تامین شهریه مورد نظر و کلیک بر روی آن کلیک بر روی گزینه ” برای دریافت فرم اینجا کلیک نمایید ” و دریافت فرم وام مذکور و یا اخذ فرم از انتشارات دانشگاه
۴٫ تکمیل فرم به همراه تهیه کلیه مدارک مربوطه و تایید ، امضاء و ممهور نمودن آن از سوی امور دانشجویی و آموزش دانشکده .
۵٫ تحویل فرم کامل شده به همراه دیگر مدارک به صندوق رفاه دانشجویان از تاریخ ۰۱/۰۶/۹۶

توجه : بدیهی است در این روش، پس از تکمیل فرم ها و داشتن شرایط لازم ، برابر مقررات ، وام درخواستی، حداکثر ظرف ۷۲ ساعت به حساب بستانکاری دانشجو واریز می گردد.

مهم : دانشجویان محترم می بایست به منظور مشاهده دفترچه اقساط وام دریافتی و پرداخت الکترونیکی آن ، با کلیک بر روی گزینه “صندوق ­رفاه” و “پرداخت اقساط صندوق رفاه ” در پروفایل شخصی خود اقدام نمایند .