پذیرش دانشجو بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی در بزرگ‌ترین دانشگاه حضوری استان همدان و کمترین میزان شهریه در بین دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی

نکات مهم ثبت نام مقطع کارشناسی پیوسته براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی:

الف) متقاضیان بدون محدودیت در هر یک از گروههای آزمایشی (در نظام های آموزشی پاره وقت و تمام وقت) میتوانند ثبت نام نمایند.

ب) پس از واریز وجه ثبت نام، سامانه کلمه عبور ارایه می دهد که داوطلب می تواند از طریق کد ملی بعنوان نام کاربری و با کلمه عبور مذکور جهت انتخاب رشته / محل وارد سامانه شود.

ج) در ورود اولیه به سیستم پس از پرداخت موفق، داوطلب موظف می باشد اطلاعات فردی و آموزشی خود را به همراه مستندات درخواستی(شامل عکس، تصویر کارت ملی، شناسنامه و مدرک دیپلم ) را در سامانه ثبت نماید.

د) هرگونه مغایرت در ثبت معدل کتبی دیپلم و نیز عنوان مدرک دیپلم که در فرآیند پردازش تاثیرگذار می باشد، موجب جلوگیری از ادامه تحصیل داوطلب در هر مرحله ای خواهد شد.

ه) داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایان دوره پیش‌دانشگاهی نظام جدید متوسطه برای پذیرش در این دوره الزامی است.

و) دارندگان دیپلم فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش نظام جدید که فاقد مدرک پیش‌دانشگاهی و یا مدرک کاردانی هستند، شرایط ثبت نام در این دوره را ندارند. اما فارغ‌التحصیلان دوره‌های کاردانی (اعم از پیوسته و ناپیوسته) غیرمشمول مجاز به ثبت‌نام در این دوره هستند.

ز) بر اساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی برنامه‌ریزی، دارندگان مدرک حوزوی مورد تایید حوزه علمیه قم که معادل دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه است (حداقل لمعتین و اصول) به شرط آنکه مشمول وظیفه عمومی نبوده و همزمان در حوزه علمیه تحصیل نکنند، می‌توانند در رشته‌های گروه علوم انسانی دانشگاه آزاد ثبت‌ نام کنند

سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی
http://www.azmoon.org

پاسخگویی به سوالات

٠٩١٨٨١٣٧۵۴۴
٠٩١٨٢١٢٨٩٨۴

 

ثبت نام در azmoon.org و اخذ کد رهگیری ثبت نام در iauh.ac.ir و تشکیل پرونده رشته های تحصیلی