(استان های همدان، کردستان، کرمانشاه، مرکزی و لرستان)

بسم ربّ الشهداء و الصدیقین
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
(سوره مبارکه الأحزاب آیه۲۳)

اداره کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۵ دانشگاه آزاد اسلامی شهادت سردار محبوب و خستگی ناپذیر جهان اسلام و منادی فریاد مظلومان سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و تعدادی از بهترین یارانش به دست ناپاک شقی ترین انسانها را به منتقم خون شهدا صاحب الامر امام زمان (عج) و ولی امر مسلمین و خانواده محترم شهدا ، سلحشوران مقاومت اسلامی، همرزمان و خانواده ایشان و تمامی ملت ایران تبریک و تسلیت عرض می‌نماید.

دست جنایتکار آمریکای خونخوار بار دیگر به خون بزرگمردی از مردان صالح خدا آلوده شد و سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی که سراسر عمر شریفش را وقف مجاهدت، حراست و پاسداری از امنیت اسلام کرده بود در حمله‌ی تروریستی آمریکای سیه‌رو و سنگدل به شهادت رسید. امروز امت اسلام داغدار بزرگ مردی از مردان بزرگ عرصه شجاعت، مقاومت، سمبل پایداری و ایثار در حمله ددمنشانه نیروهای آمریکا در عراق می باشند. حاج قاسم سلیمانی و یارانش مصداق آیه شریف ” الَّذِینَ آمَنُوا وَهَاجَرُوا وَجَاهَدُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنْفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَهً عِنْدَ اللَّهِ وَأُولَئِکَ هُمُ الْفَائِزُونَ”” بودند.

سپهبد حاج قاسم سلیمانی همچون مالک اشتری در جبهه مقاومت اسلامی از عناصر مهم و کلیدی در تقویت جبهه‌های مقاوت در لبنان، سوریه، عراق و یمن بودند، به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی شهادت پاداش تلاش بی وقفه او در همه این سالیان بود. ملت بزرگ و شهادت پرور ایران اسلامی جهت دستیابی به اهداف والای خویش سرداران و مردان بزرگی را تقدیم راه و اهداف اسلام و استقلال جمهوری اسلامی ایران و سرافرازی پرچم نموده است.

حال دشمنان دیرینه اسلام و انقلاب اسلامی به خیال خود با شهادت حاج قاسم سلیمانی و یاران گرانقدر ایشان، جبهه مقاومت دست از آرمان های خویش برداشته و خواهند گذاشت دشمنان به اهداف شوم خویش برسند بلکه این خون های پاک شهدا است که مقاومت و ایستادگی این جبهه را روز به روز فزونی می بخشد.

شهادت این شیرمرد افسانه‌ای اگرچه موجب شادی کوتاه مدت شیطان بزرگ و دست پروردگان این جنایتکار خبیث که طی سال‌های متمادی نقشه شوم ترور این بزرگ مرد را در سر می پروراندند می‌گردد، اما آمریکا و دست نشاندگانش بدانند با تمسک به خون پاک شهدا از جمله حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و با تدابیر رهبری معظم انقلاب و اقدام سبزپوشان قهرمان به زودی انتقام سختی در انتظار آنها خواهد بود.

بار دیگر ضمن ادای احترام به روح بلند سردارشجاع سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه مجاهد بزرگ اسلام ، آقای ابو مهدی المهندس و همراهان عظیم الشان ایشان و عرض تبریک و تسلیت خدمت آقا امام زمان ارواحنا فداه، نایب برحقش امام المسلمین، فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)، خانواده معظّم و معزز آن شهیدان سرافراز، عموم مسلمانان و آزادی خواهان جهان اطمینان دارد انشاالله خون پاک این دلیرمردان آزاده باعث تنومند شدن درخت مقاومت اسلامی خواهدشد و برکات زیادی برای ملت بزرگ ایران و آزادی‌خواهان جهان در پی خواهد داشت و جای حاج قاسم سلیمانی ها خالی نخواهد ماند و سرداران سرافراز جبهه‌ی مقاومت جای آن شهیدان بزرگوار را پر نموده، راه آن شهید سعید را در آزادی‌خواهی و مبارزه با تروریست تا عاری‌سازی جهان از هرگونه ظلم، خشم و جنایت استمرار خواهند بخشید.

هوشنگ مبارک آبادی
سرپرست اداره کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی
منطقه پنج (استان های همدان، کردستان، کرمانشاه، مرکزی و لرستان)