واحدهای برتر دانشگاه آزاد اسلامی در راستای معرفی ماهانه برترین‌ها با توجه و تاکید بر تولید محتوا، اطلاع‌رسانی مناسب و پوشش اخبار و فعالیت‌های دانشگاه متبوع خود در ماه اردیبهشت معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار آنا، مدیر عامل خبرگزاری آنا در راستای تجلیل ماهیانه از واحدهای برتر دانشگاهی در امر تولید محتوا و اطلاع‌رسانی اخبار و انعکاس مناسب فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی از ۶ واحد برتر این دانشگاه در ماه اردیبهشت تجلیل و در نامه‌ای به روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران و مسئولان روابط عمومی این واحدهای دانشگاهی و نمایندگان خبری خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) تشکر و قدردانی کرد.

در نامه‌ دکتر یاسر احمدوند به روسای واحدهای برگزیده آمده است: پیرو تصمیم خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی آنا مبنی بر قدردانی، تشویق و تجلیل ماهانه؛ از واحدهای برتر دانشگاه در عرصه اطلاع رسانی و فعالیت‌های رسانه‌ای از نماینده آنا و روابط عمومی آن واحد به پاس اهتمام در تعامل و همدلی با این خبرگزاری و تلاش موثر در تولید محتوا، اطلاع رسانی و ارسال بموقع اخبار و گزارش‌های فعالیت واحد دانشگاهی‌ در اردیبهشت ۹۷ و رعایت شاخص‌های تعیین شده خبرگزاری به عنوان روابط عمومی و رابط خبری برتر تجلیل و قدردانی می‌شود.

در این نامه‌ها، دکتر اصغر عالمیان مدیرکل روابط عمومی واحد اصفهان، رضا میرزایی مدیر روابط عمومی واحد بافت، مهدی صفرزاده مدیر روابط عمومی واحد همدان، غلامحسین غاربی مدیر روابط عمومی واحد اردبیل، لادن لنگری مدیر روابط عمومی واحد بجنورد و علیرضا محمودپور مدیر روابط عمومی واحد قائم‌شهر به عنوان نفرات برگزیده و برتر خبرگزاری آنا در ماه اردیبهشت ۹۷ معرفی شدند.

مدیر عامل خبرگزاری آنا در نامه‌های جداگانه ای از صدیقه اعلمی، عصمت شریفی، مهدی بزّی و مرتضی کرم زاده مدیران روابط عمومی واحدهای تهران جنوب، لنجان، زابل و خرمشهر- خلیج فارس هم به دلیل تلاش‌ در تولید محتوا و تعامل با آنا قدردانی کرد.

احمدوند با اعلام اینکه اکثر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در بخش اطلاع رسانی فعال و با خبرگزاری آنا در ارتباط پویا و تعامل خوب هستند از مدیران روابط عمومی و رابطان خبری بویژه کسانی که در تولید محتوا فعال بوده و اخبار تولیدی به خبرگزاری ارسال می کنند، تشکر کرد.

به گزارش آنا، واحدهای برتر و برگزیده ماه‌های گذشته همراه برخی از واحدهای بزرگ و کوچک دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور نیز در ماه اردیبهشت از اطلاع رسانی مناسب و تولید اخبار خوبی برخوردار بوده اند.