به همت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی همدان در طرح بهار رستگاری، دو زندانی آبرومند جرایم غیرعمد، شب عید را در کنار خانواده‌های خود سپری کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، به همت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی همدان با استعانت از حضرت باری‌تعالی و در پاسخ به فراخواندن مؤمنان به سوی کار نیک و رستگاری در اقدامی خداپسندانه، سنت حسنه باقیات الصالحات را در روزهای پایانی سال ۱۳۹۵ در محیط مقدس دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان جاری کردند.

مجموعه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی همدان به همراه هیات رئیسه این دانشگاه امسال برای اولین بار به عنوان آغاز یک حرکت انساندوستانه ماندگار، هزینه مربوط به خرید هدیه یادبود عید نوروز را صرف پرداخت جرایم و آزادی چند تن از زندانیان آبرومندی کردند که به خاطر عدم توانایی در پرداخت جریمه یا دیه جرایم غیرعمد، مدتی است از حضور در جمع خانواده محروم بوده و فرزندانشان در آستانه بهار، امید به کرم خیران نیکوکاری داشتند که دعاهای خود را نثار بزرگی و نوع دوستی آنان کنند.

در همین راستا وبه همت و همیاری مجموعه همکاران دانشگاه آزاد اسلامی همدان دو زندانی آبرومند جرایم غیرعمد در شب عید آزاد شده و در روزهای آغاز سال ۱۳۹۶ کنار خانواده خود بودند.