به مناسبت آغاز هفته وحدت و هفته بسیج، جمعی از استادان بسیجی دانشگاه بوعلی سینا همدان با سرپرست جدید واحد همدان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس اسبق دانشگاه بوعلی سینا همدان، با اشاره به حضور سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی همدان در عرصه های مدیریتی دانشگاه بوعلی سینا، قائمی را فردی توانمند در عرصه مدیریت، پرظرفیت در عرصه علمی و استوار در عرصه پاسداشت ارزش های اسلامی دانست.

محمدعلی زلفی گل تاکید کرد: آنچه که امروز در دانشگاه آزاد اسلامی همدان شاهد آن هستیم، رشد بسیار خوب کمی و کیفی در عرصه های مختلف اعم از آبادانی و توسعه فیزیکی، رشد شاخص های آموزش و توسعه فعالیت های پژوهشی است و این پیشرفت محصول کار جمعی مدیران پیشین از بدو تاسیس واحد همدان تاکنون بوده است.

وی ابراز امیدواری کرد، دوران ریاست مرتضی قائمی در واحد همدان منشاء خدمات ارزشمند علمی، پژوهشی و فرهنگی شده و رشد و توسعه شاخص های مذکور با شتاب هرچه بیشتر تداوم یابد.

سرپرست جدید واحد همدان نیز ضمن تبریک اعیاد سعید میلاد پیامبر نور و رحمت حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر (ص)، ماموریت اصلی دانشگاه آزاد اسلامی همدان را خدمت رسانی به جامعه دانست و گفت: مردم از دانشگاه انتظار دارند که به روش علمی، مشکلات جامعه را مرتفع ساخته و باری از دوش مردم بردارد.

مرتضی قائمی افزود: به حول و قوه ی الهی تلاش می کنیم با تمرکز بر آموزش، پژوهش و پرورش افراد با استعداد برای تاثیرگذاری در جامعه، در راستای اجرای این ماموریت، در حوزه های مختلف، گام برداشته و انتظارات به حق مردم و جامعه را محقق سازیم.

وی تاکید کرد: قانون محوری، اخلاق مداری، تعامل سازنده میان افراد و دوری از حاشیه، اصول اساسی کاری در دانشگاه آزاد اسلامی همدان است که ضامن خدمت به جامعه و خدمت رسانی به دانشجویان، استادان و کارکنان خواهد بود.