عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت‌های علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی همدان در منطقه سرآمد است و باید به‌این نهاد علمی کمک کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از همدان، محمدعلی پورمختار در نشست مشترک بررسی مسائل اراضی واگذار شده به‌دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان که با حضور حسن ربانی‌ارشد مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان در این واحد دانشگاهی برگزار شد گفت:دانشگاه آزاد اسلامی همدان می‌تواند در حل مشکلات استان و کشور قدم‌های اساسی بردارد.

وی افزود: زیرساخت‌های علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی همدان در استان و منطقه سرآمد است و وظیفه‌داریم به‌این نهاد علمی و فرهنگی به خاطر دستاوردهایش کمک کنیم.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امیدواریم در این جلسه با بررسی و شناسایی راه‌کارهای عملیاتی به‌منظور رفع مشکلات زمین‌های و املاک دانشگاه آزاد در استان همدان به نتیجه مطلوبی دست‌یابیم.

در ادامه موضوع دوبانده شدن راه دسترسی به دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان، موضوع اراضی مرکز نهاوند، زمین‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد، اراضی واگذارشده از طرف اداره مسکن وشهرسازی به‌دانشگاه آزاد اسلامی همدان مورد بررسی و موانع اجرایی شدن و تملک این پروژه در دستور کار قرار گرفت.