مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان گفت: آمادگی کامل داریم برای حل مسائل استان مسائل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی با دانشگاه آزاد اسلامی همدان همکاری موثر و مستمر برقرار نمایم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی همدان، مهدی دهقان نیری در نشست مشترک با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همدان که ظهر امروز در دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار شد گفت: با تمام پتانسیل و توان رسانه ملی در مرکز همدان آماده همکاری با دانشگاهیان در استان به منظور پربار شدن شبکه استانی همدان هستیم.

وی افزود: ما در رسانه ملی آمادگی کامل داریم با دانشگاه آزاد اسلامی برای محقق شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برنامه مشترک در قالب میزگردهای تخصصی برنامه‌های ترکیبی تولید کنیم.

دهقان نیری با بیان اینکه در چند ماه گذشته ضریب نفوذ رسانه ملی در استان همدان ۱۱ درصد رشد داشته است گفت: افزایش این مقدار مخاطب برای صدا و سیمای مرکز همدان مایه خوشنودی و خرسندی است.

دهقان نیری گفت: استان همدان با توجه به اقلیم و موقعیت خاص خود از نظر رسانه ای دارای ظرفیت ها و محدودیت های خاص خود است با این وجود ما حاضر در تمامی عرصه ها با دانشگاهیان استان همکاری کنیم

مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان گفت: گوشه گوشه رسانه ملی آماده همکاری و خدمت رسانی به دانشگاه آزاد اسلامی همدان در استان است چون اعتقاد داریم رسالت دانشگاه و رسالت رسانه در بسیاری از موارد هم پوشانی زیادی داردو

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی همدان نیز در این نشست گفت: دانشگاه و صدا و سیما ماموریت و هدف مشترکی دارند و آن هم انسان سازی اسلامی و احیای فرهنگ اسلامی در جامعه است.

مرتضی قائمی تصریح کرد: این دو نهاد فرهنگی علمی می‌توانند درتولید پیام صحیح و دقیق نقش آفرینی کنند واین می تواند موجب اعتماد سازی رسانه در مخاطبین خود شود

وی بیان کرد: همکاری موثر و تعامل بیشتر این دو نهاد می توانند جامعه را در مقابل تهاجم فرهنگی واکسینه کند و این ممکن نیست مگر اینکه هر دو نهاد با توجه به سیاست و رسالت های تعریف شده خود بتوانند کار های پر ثمر وفایده انجام دهند

در این نشست هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان و معاونین صدا و سیمای مرکز همدان حضور داشتند که به بحث و بررسی مسائل پیرامون دانشگاه آزاد اسلامی به جامعه هدف بحث وتبادل نظر پرداختند.