فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان گفت مجموعه سپاه و بسیج در استان با تمام ظرفیت خود آماده همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی است و ما امیدواریم بتوانیم قدمی رو به جلو بر داریم .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی همدان سردار مظاهر مجیدی در نشست مشترک با رئیس دانشگاه آزاد اسل اسلامی

همدان گفت: به فرموده مقام معظم رهبری بسیج سرمایه ملی است و نقش بی بدیل آن را دفاع مقدس و سایر عرصه های پیشرفت ایران اسلامی نظاره گر بوده ایم و امید دارم بتوانیم با روحیه بسیجی در تمام عرصه ها پیروز بشویم .

وی افزود: حضور آقای قائمی در سمت سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی فرصت مغتنمی است تا با روحیه انقلابی و جهادی بتوانیم در پیشرفت راهبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان تلاش بیشتری کنیم

فرمانده سپاه انصارالحسین همدان تصریح کرد سپاه با تمام توان و ظرفیت موجود در این نهاد در خدمت مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی گفت: باید با ایجاد همدلی و هم افزایی در استان در بخش های مختلف سعی شود در خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم شریف استان در حوزه های مختلف تلاش بیشتری صورت پذیرد.

سردار مجیدی بیان کرد: این ظرفیت در دانشگاه آزاد اسلامی همدان وجود دارد که با هم افزایی بین مراکز علمی تاثیر بسزایی در ایجاد وحدت رویه در استان بنماید.

فرمانده سپاه انصارالحسین همدان گفت : امروز دشمن با تمام توان سعی در ایجاد تفرقه در نظام اسلامی دارد و ما بایدایجاد وحدت رویه در سیستم و دستگاه های اجرایی با تمام توان به خدمت به مردم بپیدازیم و بار را از روی دوش مردم برداریم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در این دیدار گفت برنامه ما در دانشگاه حرکت در مسیر گفتمان انقلاب اسلامی است باید تلاش کنیم این گفتمان عمق تر و وسیع تر در جای جای کشور اسلامی نهادینه شود.

مرتضی قائمی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی امروز با مشکلات اقتصادی بسیاری مواجه است اما باید ما با تمام توان در تربیت نیروی انسانی متعهد و حرکت در مرزهای دانش در حوزه های پژوهشی رشد کنیم و تا بتوانیم از گرفتاریهای علمی و اجتماعی جامعه را حل نماییم

وی افزود استفاده از ظرفیت های سپاه و بسیج می ‌تواند دانشگاه را در حرکت به سمت حل مشکلات جامعه کمک رسان شود.

قائمی اظهار داشت:بسیج و بسیجی باعث عزت و سربلندی جامعه است کسانی که از حیثیت جامعه دفاع کردند امروز نیز می توانند همچون بسیجیان واقعی از حیثیت ایران اسلامی دفاع کند تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با مدیریت بسیجی در آموزش پژوهش کارها را به پیش ببریم.