سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۰

مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان با حضور رئیس این دانشگاه و جمعی از مدیران دانشگاهی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی همدان، در مراسم تکریم و معارفه مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان، با قدردانی از تلاش‌های علیرضا حسین‌زاده، جعفر اقلیمی به عنوان مدیر جدید گزینش دانشگاه آزاد اسلامی همدان معرفی شد.

مرتضی قائمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان در این مراسم که در سالن جلسات ساختمان اداری سردار سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان برگزار شد از اهمیت تقوی، تخصص و توانمندی در اجرای امور سخن گفت و ابراز کرد: مشاغلی مانند بازرسی، حراست و گزینش از اهمیت بسزایی در سلامت یک سامانه دانشگاه برخوردار هستند.

وی اضافه کرد: در مشاغلی که با آبروی اشخاص سروکار دارد، تخصص، توان اجرایی بالا، انصاف و دقت، جدیت کافی، تقوا و تدبیر لازم کمک می‌کند تا آبروی افراد حفظ شود و قضاوت یکسویه صورت نگیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان تأکید کرد: حفظ سلامت یک سامانه دانشگاهی در حوزه‌های اخلاقی، مالی، اداری و سیاسی از دیگر اولویت‌های نهاد نظارتی گزینش است و تقید به انقلاب و ارزش‌ها و مبانی اسلام و ولایت‌فقیه ستون جزء اصول اساسی این کار است.

قائمی از تلاش‌های ۱۶ ساله علیرضا حسین‌زاده که با جدیت، دقت و انصاف و تلاش بسیار همراه بود قدردانی کرد و اظهار داشت: با استعانت از خداوند، مدیر جدید گزینش نیز تمامی اصول و موازین مذکور را پیگیری می‌کند.

جعفر اقلیمی، مدیر جدید گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان که با حکم عنایت‌الله ملکی‌تبار، سرپرست مرکز گزینش دانشگاه آزاد اسلامی به این سمت منصوب شده است، دانشجوی مقطع دکتری رشته فقه و مبانی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان است و در کارنامه اجرایی وی، مدیر صدای مراکز کردستان و زنجان، معاون صدای صدا و سیمای مرکز همدان، سرپرست مدیریت غرب کشور سازمان اسناد ملی ایران، و قائم مقام صدا و سیمای مرکز کرمانشاه به چشم می‌خورد.