ابوالضل یدالهی اصلان، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان بهره گیری از خردجمعی، استمرار تلاش و مجاهدت و تعامل حداکثری با تمامی ارکان دانشگاه آزاد اسلامی همدان را جزو اصول اساسی فعالیت خود معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی همدان، ابوالفضل یدالهی اصلان در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان که با حضور جواد علمایی، معاون علوم، مهندسی وکشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی و مسوولین دانشگاهی و مدیران استان همدان برگزار شد بر استمرار تلاش و مجاهدت و استفاده از خرد عقلانی جمعی، همت والا، اخلاص و مجاهدت در پیشبرد امور دانشگاه آزاد اسلامی همدان تاکید کرد.
وی افزود: به رغم وجود چالشها و مسائل جدی مالی، با استفاده از همگرایی، هم افزایی و تعامل اثربخش با تمامی لایه های استادی، کارمندی و دانشجویی در سطح استان همدان، با استمداد از پروردگار سبحان بنا داریم به بهترین شکل ممکن در حوزه های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی پیش برویم.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان تصریح کرد: سرمایه های مادی و معنوی کم نظیر دانشگاه در سطح استان پشتوانه ی محکمی است که با برنامه ریزی مناسب در سه برهه ی زمانی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت امکان رفع مشکلات و موانع را میسر می سازد.
یدالهی اصلان تاکید کرد: صیانت از آبروی افراد، شفافیت در تمامی فعالیت ها، صداقت در مواجهه ی با افراد، بهره گیری از خرد جمعی، استمرار تلاش و مجاهدت و تعمال حداکثری با تمامی ارکان دانشگاه آزاد اسلامی در سطح استان همدان جزو اصول راهبری تیم مدیریتی جدید است.
وی با اشاره به توانمندی های کم نظیر مدیریتی و اخلاقی مرتضی قائمی، رئیس پیشین دانشگاه تشریح کرد: دکتر قائمی مدیری مجاهد است که فارغ از هرگونه انتفاع شخصی، کادرسازی مناسب برای جریان انقلابی را میسر ساخت.
یدالهی به زحمات و تلاشهای تمامی روسای ادوار دانشگاه آزاد اسلامی همدان از بدو تاسیس تا دوره کنونی اذعان و ابراز داشت: با تشکیل اتاق فکر متشکل از تمامی روسای پیشین و اعضای هیات رئیسه در تمامی ادوار دانشگاه آزاد اسلامی همدان، بنا داریم استفاده از خرد جمعی و تعامل حداکثری را در مدیریت امور دانشگاه محقق سازیم.
در ادامه ی این مراسم که در سالن شهید عباسپور دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار می شد، با اهدای الواحی به امضاء محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، از زحمات بیش از سه ساله ی مرتضی قائمی تقدیر و ابوالفضل یدالهی اصلان به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی همدان معرفی گردید.