معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی همدان با حکم رئیس این دانشگاه منصوب شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از همدان، مرتضی قائمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان با صدور حکمی با توجه به تجارب، تعهد، تخصص علمی و اجرایی غلامرضا خاکساری، وی را به سمت سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان منصوب کرد.

خاکساری عضو هیئت علمی و استادیار رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان و دارای مدرک دکتری مدیریت ورزشی از دانشگاه آزاد اسلامی بوده و از سال ۱۳۷۷ تاکنون در حوزه‌های مختلف علمی و مدیریتی این دانشگاه به پرورش نیروی متخصص علمی ایران اسلامی همت گمارده است.

وی مؤلف و مترجم سه عنوان کتاب در حوزه تخصصی تربیت بدنی است که از آن‌جمله می‌توان کتب استراتژی‌های مدیریتی در تمرینات ورزشی، مدیریت روانشناسی ورزشی و مدیریت ورزشی و تناسب اندام را ذکر کرد، او در مجلات معتبر داخلی و خارجی مقالات متعددی را ارائه و کرسی‌های علمی بسیاری را برگزار کرده است.

عضویت در کمیته‌های تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی همدان و مدیریت گروه حسابداری این دانشگاه در سال‌های متمادی از دیگر سوابق این استادیار حسابداری است.

از سوابق آموزشی خاکساری می‌توان راهنمایی، داوری و مشاوره بالغ بر ۲۲۰ پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری، ۲۳ سال تدریس در حوزه تخصصی تربیت بدنی و حقوق و مدیریت ورزشی، عضو شورای تخصصی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان و رئیس گروه تربیت بدنی این واحد دانشگاهی را نام برد.

در حوزه مدیریتی نیز کارنامه خاکساری پربار است، وی رئیس دانشکده علوم انسانی، مدیر گروه و مدیر تربیت بدنی واحد همدان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، رئیس هیئت زورخانه‌ای استان همدان، دبیر هیئت کشتی استان همدان، رئیس کمیته مدرسان فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و ده‌ها سمت اجرایی حائز اهمیت است.

وی به کرات حائز عنوان برتر آموزشی در استان همدان شده است و در ورزش قهرمانی نیز ۶ سال پیاپی قهرمان هنرهای فردی ورزش زورخانه‌ای، قهرمان کشتی منطقه ۵ دانشگاه آزاد اسلامی، قهرمان کشتی المپیاد دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور، قهرمانی بدمینتون کارکنان و اساتید دانشگاه‌های آزاد اسلامی و … را در کارنامه دارد.

به گزارش آنا، پیش از این مهدی مجلسی حدود ۳ سال عهده‌دار مسئولیت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی همدان بود که از خدمات وی قدردانی شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی همدان منصوب شد