رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان گفت: توجه به مهارت‌ها، دوره‌های آموزشی و تقویت مهارت دانشجویان در جلسه اخیر هیئت‌امنای این استان مورد تأکید اعضا قرار گرفت.

مرتضی قائمی در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا درباره جزئیات جلسه هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان اظهار کرد: در پانزدهمین جلسه هیئت‌امنای این دانشگاه مباحث مختلفی از جمله بودجه، ضرورت توجه به مباحث دانش‌بنیان، توجه به درآمدهای غیر‌شهریه‌ای، توجه به مهارت‌ها و دوره‌های آموزشی، تقویت مهارت دانشجویان مورد تأکید اعضا قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه معضلات و مشکلات دانشگاه به‌ویژه استفاده بهینه از فضای موجود و تلاش برای درآمدزایی از طریق فضایی که در اختیار دانشگاه است، بحث و بررسی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان درباره اقدامات فرهنگی این دانشگاه حول محور بیانیه گام دوم انقلاب اظهار کرد: در دوره فعلی که به مباحث فرهنگی اهمیت بیشتری داده می‌شود در همه جلسات به‌ویژه در نشست‌هایی که هیئت‌امنا حضور دارند، موضوع مهم و مورد تأکید است تا بر اساس سند تحول، درباره منویات رهبر معظم انقلاب و سندهای بالادستی برنامه‌ریزی و اقدام شود.