مدیر آموزش و مطالعات اداره کل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تشکل‌های غیرفعال بر اساس قانون لغو مجوز شده‌اند.

سیدحمید مهدیون در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در همدان، درباره برگزاری دوره‌های حیات طیبه اظهار کرد: بر اساس مجموعه ارزیابی‌های انجام‌شده از استادان و نظرسنجی از دانشجویان پس از هر کلاس و برنامه، میزان رضایت‌ها از آنچه پیش‌بینی‌ می‌کردیم، بیشتر بود.

وی با بیان اینکه برای به‌روزرسانی همه سیستم‌ها به آموزش نیاز داریم، تصریح کرد: این به روز‌رسانی برای تشکل‌های دانشجویی و استادان بسیار بیشتر اهمیت دارد.

مدیر آموزش و مطالعات اداره کل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: یکی از اهداف دوره حیات طیبه توانمند‌سازی دانشجویان تشکیلات است و تبدیل آنان به عنصری که در جامعه فعال، مؤثر و پویا باشند.

مهدیون خاطرنشان کرد: با فعالان و دستگاه‌هایی که دوره‌های مختلف آموزشی و تشکیلاتی برای دانشجویان و استادان را برگزار کرده‌اند به گفتگو پرداختیم که به برگزاری این دوره بسیار کمک کرد.

وی افزود: استادان این دوره آموزشی، نظم حاکم در دوره حیات طیبه، دانشجویان تشکیلاتی شرکت‌کننده و نحوه برخورد عوامل اجرایی را مطلوب ارزیابی کردند.

مدیر آموزش و مطالعات اداره کل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه یکی از اقدامات ما تأمین محتوای علمی برای تشکل‌های دانشجویی و استادان است، گفت: محتواهای علمی به روش‌های مختلف مکتوب و فضای مجازی، جزوه، فیلم و … برای مخاطبان ما ارائه می‌شود و به طور مداوم ادامه دارد.

مهدیون با بیان اینکه به‌دنبال تشکیلاتی شدن همه گروه‌ها هستیم تا شبکه‌سازی نیروهای انقلابی صورت گیرد، اظهار کرد: یکی از وظایف اصلی ما استمرار ارتباط با تشکل‌هاست.

وی با بیان اینکه در گذشته بیش از ۳۰۰ تشکل در واحدهای دانشگاه‌ آزاد اسلامی وجود داشت، افزود: همه تلاش ما بر قانون‌گرایی است به‌طوری که تشکل‌های غیرفعال بر اساس قانون لغو مجوز شده‌اند.

مدیر آموزش و مطالعات اداره کل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام اینکه تعداد تشکل‌های فعال افزایش یافته است، افزود: البته آنچه برای ما بیشتر حائز اهمیت بوده، کیفیت تشکل‌های دانشجویی است و هیچ محدودیتی برای حمایت از آنها نداریم.