به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از همدان، مرتضی قائمی صبح امروز در حاشیه جلسه هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان با صدور حکمی مهدی مجلسی عضو هیئت علمی گروه تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی همدان را به‌‌عنوان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه منصوب کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در این نشست و در تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد دانشگاهی همدان گفت: تلاش‌های بی‌‌شائبه علی غلامی مهرداد معاون سابق آموزشی دانشگاه بر هیچ‌کسی پوشیده نیست، وی دارای روحیه تعامل، صداقت و دوراندیشی بوده و امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشد.

دبیر هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان اظهار کرد: انتظار داریم در معاونت آموزشی قانون‌مداری، صداقت، تکریم ارباب‌رجوع، قاطعیت در رفتار و پرهیز از کار جناحی، مانند گذشته در دستور کار قرار گیرد.

قائمی تأکید کرد: زمانی که کار را درست و بر اساس اصول انجام دهیم، مطمئناً حق کسی ضایع نخواهد شد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان نیز گفت: ویژگی بارز غلامی، صادق بودن و احاطه زیاد به محیط پیرامون دانشگاه بود که برای وی در تمام مراحل زندگی آرزوی موفقیت داریم.

حجت‌الاسلام‌ حمیدرضا طالقانی ورکشی افزود: معاون جدید دانشگاه هم فردی اخلاق‌مدار، متدین با ظرفیت و توان مدیریتی بالاست که امیدواریم بتواند در این عرصه نیز موفق و مؤید باشد.

معاون سابق آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد همدان هم در این نشست گفت: از خرداد سال ۱۳۹۵ عهده‌دار این مسئولیت شدم و در آن زمان به اذعان اکثر دوستان نمی‌توانستیم به مبحث آموزشی در این واحد دانشگاه نمره قبولی بدهیم؛ ولی امروز خرسندم که نمره معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد همدان نمره خوبی است.

علی غلامی مهرداد افزود: وظیفه خود می‌دانم از تلاش و اعتماد رؤسای قبلی دانشگاه سیدعلی‌اصغر تروهید، سعید جامه بزرگی و تمام معاونان و مدیرانی که در طول دوران خدمت با آنها همکاری داشته‌ام، قدردانی کنم.

معاون جدید آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد همدان هم گفت: از اعتماد رئیس دانشگاه برای انتصاب در این پست تشکر می‌کنم و امیدوارم جواب اعتماد وی را بدهم.

مهدی مجلسی بیان کرد: امیدوارم تمام ارکان دانشگاه مانند قبل با معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تعامل مثبت دوسویه داشته باشند تا در راستای حرکت به سمت دانشگاه مسئله‌محور هر چه‌بهتر قدم برداریم.

مهدی مجلسی عضو هیئت علمی تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی و دکتری بیومکانیک ورزشی دانشگاه بوعلی سینا در کارنامه کاری خود ریاست دانشکده علوم انسانی همدان، معاونت آموزشی دانشجویی دانشکده علوم انسانی همدان، ریاست هیئت ورزش‌های بیماران خاص استان همدان و نایب رئیس هیئت ورزش کبدی استان همدان را دارد.

وی در کارنامه علمی خود کسب رتبه اول کنکور ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۳۸۲، کسب عنوان پژوهشگر برگزیده دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان، کسب عنوان مدرس نمونه دانشکده علوم انسانی همدان، کسب عنوان مدرس نمونه دانشکده علوم انسانی و کسب عنوان مقاله برتر در سومین و ششمین جشنواره فرهیختگان را دارد.