روز قدس، روز مبارزه با استکبار جهانی و نمایندگان دد صفت آنها است

روز قدس آزادیخواهان جهان برعلیه کفر جهانی بر می خیزند و از مظلومین فلسطین جانبداری می نمایند

روح‌الله کبیر بنیان‌گذار انقلاب شکوهمند اسلامی نیک می‌دانست که در مقابله با زورمندان و زرمداران جهانی و اهریمنان سلطه‌گر، برترین طریق مبارزه، حفظ انسجام اسلامی و تأکید بر وحدت جمعی مسلمین است. گوهر اندیشه‌ی آن بزرگ‌مرد، عزت مداری اسلامی است.

به همین خاطر آخرین جمعه هرماه رمضان را تا پیروزی بر صهیونیزم جهانی روز قدس خواند تا شغالان ضیافت خون برپا نکنند و چنگال در گلوی مظلومان فرونبرند. تا در چنین روز آزادیخواهان جهان برعلیه کفر جهانی برخیزند و از مظلومین فلسطین جانبداری نمایند
صهیونیسم خاک می‌طلبد و جان می‌ستاند، خانه می‌خواهد و آشیان ویران می‌کند، چراکه روز داوری را باور نمی‌دارد!

در چنین زمانه‌ای و با چنین زمینه‌ای است که طراحی معمار بزرگ انقلاب اسلامی ایران در روز قدس بیش‌ازپیش جلوه گری می‌کند.

روز جهانی قدس، روز نمایش قدرت آزادگان جهان برعلیه استکبار و استبداد جهانی و روز تجلی فریاد مظلومیت مردم فلسطین در مقابل ددمنشی‌ها و تجاوزگری‌های وحشیانه خفاشان خون‌آشام صهیونیست و رژیم اشغالگر قدس با جانب‌داری امریکای قابیل صفت است.

دیری است که استکبار بر طبل ایران هراسی و اسلام هراسی می‌کوبد و اکنون‌که با تدابیر حکمت‌آمیز و تعاملات سازنده جمهوری اسلامی ایران در عرصه جهانی، نقشه جهان خواران نقش بر آب‌شده است، دست صهیونیزم از آستین توحش نهروانیان داعش و بو کو حرام درآمده است تا در هیاهوی غائله‌های داخلی مسلمانان، مسئله فلسطین فراموش شود و قصابان غزه با خون قمار کنند..

مزدوران منطقه ای و اربابان متوهم ایشان از تحرکات بی پایبست نظیر “طرح مزورانه ی معامله قرن” طرفی نخواهند بست، چه آنکه هر اقدامی که تامین کننده خواسته های مشروع و به حق ملت فلسطین به ویژه بازگشت آوارگان و برگزاری انتخابات آزاد برای تعیین حق سرنوشت نباشد ، هرگز قادر نخواهد بود این مسئله بزرگ جهان اسلام را حل کند.

قلدرمآبان دنیا و صهیونیست بدانند که آزادگان جهان با وعده آسمانی “واعتصموا بحبل الله جمیعاً ولا تفرقوا” و اعتقاد به “ونرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین”، قدرتمندانه‌تر از هرسال، در مقابل زورگویان و مستکبران جهان می‌ایستند و پیروان دین رحمت و مهربانی با همبستگی و بیداری، طومار طاغوتیان زمان را درهم خواهند پیچید و بر تمامی مشکلات جهان اسلام فائق خواهند آمد و بر اشغال گری در قدس، قبله اول مسلمانان، پایان خواهند داد.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی همدان، ضمن اعلام همبستگی با مردم مسلمان فلسطین و انزجار از جنایات رژیم منفور صهیونیستی که با حمایت همه‌جانبه آمریکای جهان خوار صورت می‌گیرد، از تمامی مردم آگاه و آزاده ایران می‌خواهند تا با حضور میلیونی و غرورآفرین خود در صفوف فشرده راهپیمایی روز قدس امسال که به فرموده مقام معظم رهبری روز قدس امسال مهمترتر است جامعه عمل بپوشانند وتسکین‌بخش آلام فلسطینی‌ها و قوت قلب مبارزان دلاور آن دیارشوند و بار دیگر با آرمان‌های بنیانگذارعظیم الشان انقلاب و خلف برحق وی تجدیدعهد و پیمان نمایند.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی همدان