سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: بخشی از حقوق اعضای هیئت‌علمی و کارکنان این دانشگاه به‌صورت داوطلبانه برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل کشور اختصاص یافت.

مرتضی قائمی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: دانشگاهیان واحد همدان یک روز از حقوق خود را برای کمک به خانواده‌های آسیب‌دیده از سیل در استان‌های خوزستان، لرستان و گلستان اختصاص دادند.

وی افزود این اقدام خداپسندانه در راستای رسالت‌های اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی همدان به‌عنوان نهادی مردمی و اجتماعی و با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب و دستور رئیس هیئت مؤسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر کمک همه‌جانبه به سیل‌زدگان توسط صورت گرفت.

قائمی گفت: علاوه بر این کمک‌های نقدی ارسال ماشین آلات سنگین این واحد دانشگاهی به همراه آب‌معدنی و اقلام موردنیاز آسیب دیدگاه از سیل در استان لرستان از دیگر اقدامات این واحد دانشگاهی جهت کاهش آسیب دیدگان از سیل در استان لرستان است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی همدان تصریح کرد: اعزام گروه جهادی متشکل از دانشجویان بسیجی و کارکنان دانشگاه نیز با هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان به‌منظور کمک به هم‌وطنان عزیز صورت پذیرفته است.