مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید دانشکده علوم، مهندسی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان برگزار و مهدی شعبانیان به‌عنوان رئیس جدید دانشکده علوم، مهندسی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی همدان معرفی و تلاش‌های وحید رستمی قدردانی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در این مراسم شعبانیان رئیس جدید دانشکده علوم، مهندسی و هنر را فردی توانمند و مجرب معرفی و بر لزوم حفظ دستاوردهای فعلی و پویایی و تحرک هرچه بیشتر در راستای افزایش کیفیت آموزش و پژوهش در حوزه های دانشجویی و استادان تأکید کرد.

مرتضی قائمی اضافه کرد: تعامل، همکاری و هماهنگی هرچه بیشتر با مدیران گروه، استادان، دانشجویان و کارمندان دانشکده علوم، مهندسی و هنر باید در دستور کار قرار گیرد.

وی با تأکید بر ضرورت سعه‌صدر مدیران و مسئولان در بخش‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی همدان اضافه کرد: حوزه‌های دانشجویی، امور اداری و دانشکده‌ها از حساسیت فوق‌العاده بالایی برخوردار هستند و مقام مسئول با اقشار مختلف دانشگاهی مرتبط است، از این رو تحمل، صبر بالا و ایجاد محیطی مملو از صفا و تلاش در راستای تقویت رابطه کارکنان و رضایت خاطر دانشجویان و مراجعین در بالاترین سطح ممکن انجام شود.

انتصاب مدیر امور دانشجویی و اداری دانشگاه آزاد اسلامی همدان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان، موضوعات اخلاق تربیتی و اجتماعی دانشجویان را مهم ارزیابی و تشریح کرد: ارتقای کیفیت آموزش هم‌راستا با جامعه‌پذیری و افزایش تعامل اجتماعی دانشجویان در کنار نظارت جدی بر عملکرد استادان اولویت همیشگی و جدی نظام آموزشی در دانشگاه است.

مهدی شعبانیان استادیار و عضو هیئت علمی گروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان است و در کارنامه علمی وی تألیف ۶ جلد کتاب، مترجم آثار آلبرتو پرز گومز دانشمند حوزه معماری، چاپ بیش از ۴۰ مقاله علمی و پژوهشی در مجلات و نشریات معتبر، مجری چهار طرح پژوهشی و مدرس ۲۹ کارگاه و دوره تخصصی در حوزه معماری، ثبت شده است.

در کارنامه اجرایی شعبانیان نیز معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی همدان به مدت هشت سال، رئیس گروه تخصصی معماری و نایب رئیس سازمان نظام مهندسی استان همدان، مدیر گروه معماری و مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی به چشم می‌خورد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همدان همچنین در احکام جداگانه‌ عزیز کمالیان را به عنوان مدیر امور دانشجویی و جلیل نوروزی را به عنوان مدیر امور اداری دانشگاه آزاد اسلامی همدان منصوب کرد.

قائمی از تلاش‌های جواد نیک‌نفس مدیر سابق امور اداری و سیدمعین نظری مدیر سابق امور دانشجویی واحد همدان با اهدای لوح سپاس قدردانی کرد.