دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان ضمن محکومیت جناب تروریستی عوامل استکبار در به شهادت رساندن دکتر محسن فخری زاده بر تداوم راه این شهید والامقام و آگاهی، بصیرت و انسجام آحاد ملت تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی همدان، در پی خباثت عمال استکبار جهانی و مولود نامشروع آن، صهیونیزم تروریستی در شهادت دکتر محسن فخری زاده، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان با صدور بیانیه ای این عمل ننگین را محکوم نمودند.

در این بیانیه آمده است:

“بسم رب الشهدا و الصدیقین”
شهادت هنر مردان خداست؛ بندگان خالص و خاص الهی، همیشه و در همه حال در آرزوی شهادت هستند و خوشا به حال کسانی که در راه جهاد و مقابله با شیاطین، عاشقانه به دیدار معبود خود شتافتند.

امروز در اوج دلباختگی و ذوق‌مرگی عده‌ای با پیروزی بایدن در انتخابات آمریکا، و موج‌سواری رسانه‌ای جریان تفکر لیبرالی داخل کشور نسبت به این اتفاق شوم، دست خباثت این شیطان بزرگ از آستین مولود نامشروع، صهیونیزم تروریست بیرون آمد و به خون یکی دیگر از دانشمندان عرصه جهاد علمی ایران اسلامی آغشته شد و لکه ننگ دیگری بر چهره منفور خود در صحنه جهانی گذاشت و خواب خفتگان و خائنان داخلی که همچنان دل در گرو مذاکره با کدخدا را در سر می‌پروراندند و با مدیریت هدفمند، القا بهبود وضعیت در بازار را داشتند تا افکار عمومی را به سمت تمهید مقدمات مذاکره با مستاجر جدید کاخ سفید ببرند، آشفته نمود.

بدون شک خون مطهر دانشمند بزرگ شهید دکتر محسن فخری‌زاده موجب آگاهی، بصیرت، انسجام در صفوف ملت، اقتدار روزافزون نظام اسلامی و آشکارتر شدن ابعاد دشمنی استکبار و چهره جریان نفاق و نفوذ در بدنه سیاسی و فرهنگی کشور خواهد شد.

شهید نستوه دکتر فخری‌زاده ارجمند، نوشیدن شهد شیرین شهادت حین مبارزه با سلاح مقدس علم گوارای وجود جاودانه‌ات باد.

آرمان شهید فخری‌زاده و شاگردش شهید شهریاری این اصل را برای بشریت گوشزد می‌کند که جان‌فشانی و کشته شدن در راه پیشرفت علمی کشور و اعتلای اسلام صد شرف دارد بر زندگی در اوج رفاه زیر سایه‌ی ننگین استکبار؛ دل سپردن و اعتماد به دشمن نتیجه ای جز خواری و ذلت به همراه نخواهد داشت.

دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان ضمن محکومیت این حادثه تروریستی، شهادت این دانشمند بزرگ را محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج) ،مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ، ملت شریف ایران و خانواده معظم ایشان تسلیت عرض نموده واعلام می دارد که با مجاهدت علمی و پژوهشی، راه این شهید سرافراز را ادامه خواهد داد و عاملان این ترور ننگین را از این جنایت خبیثانه سرشکسته و پشیمان خواهد کرد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان