دبیر هم‌اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی همدان از سوی رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام‌ محمد محمدیان با توجه به تلاش چشمگیر در زمینهٔ شکل‌گیری حلقه‌های استادان و هماهنگی برنامه‌های استادن در دانشگاه آزاد اسلامی همدان از محمدمهدی شیرمحمدی دبیر هم‌اندیشی استادان این واحد دانشگاهی قدردانی کرد.

در این تقدیرنامه آمده است: بالندگی و پیشرفت علمی و فرهنگی کشور امری است پربها که تضمین‌کننده آینده درخشان این مرزوبوم است. بی‌شک این مهم جز با مجاهدت و تلاش خستگی‌ناپذیر استادان دانشگاه‌ها دست‌یافتنی نخواهد بود.

ایجاد زمینه شکل‌گیری حلقه‌های استادان و هماهنگی برنامه‌های ایشان، به‌عنوان نشست‌های هم‌اندیشی در دانشگاه‌ها مدیون تلاش‌های دبیرانی است که با هم افزایی علم و ادب، بسترهای لازم برای گرد هم آمدن متفکران، مدیران و متخصصان دلسوز نظام اسلامی را فراهم آورده دهان د که نتیجه نهایی آن ایفای نقش محوری در توسعه‌ علمی و معرفتی کشور و ارتقای سطح فرهنگی این قشر فرهیخته و اثرگذار خواهد بود.

بدین‌وسیله از مساعی و کوشش‌های بی‌دریغ جنابعالی در طول فعالیت‌های دفتر هم‌اندیشی آن دانشگاه قدردانی کرده و انتخاب شما به‌عنوان یکی از دبیران فعال هم‌اندیشی در سال جاری را تبریک عرض می‌کنم. امید است با اتکال به حضرت باری‌تعالی و بهره‌مندی از الطاف امام عصر (عج) در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس اسلامی موفق و مؤید باشید.