مقاله دانشجوی دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی همدان با عنوان «پیش‌بینی جزیره‌ای شدن سیستم قدرت الگوریتمی کارآمد و مؤثر با استفاده از الگوریتم درخت تصمیم‌گیری» در دومین کنفرانس بین‌المللی مهندسی برق ارائه شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، مقاله فرهاد صادقی دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته برق دانشگاه آزاد اسلامی همدان با عنوان پیش‌بینی جزیره‌ای شدن سیستم قدرت الگوریتمی کارآمد و مؤثر با استفاده از الگوریتم درخت تصمیم‌گیری در دومین کنفرانس بین‌المللی مهندسی برق دانشگاه علامه طباطبایی تهران (۲۳ شهریور) ارائه شد.

صادقی در این مقاله که به راهنمایی احمد قادری شمیم عضو هیات علمی واحد همدان تهیه‌شده، آورده است: تعیین بهنگام جزیره‌ای شدن سیستم قدرت الگوریتمی کارآمد و مؤثر با استفاده یک سری ویژگی در زمان‌های وقوع خطا و چند سیکل بعد از خطا اندازه‌گیری شده و این ویژگی‌ها برای آموزش و تست درخت تصمیم به ترتیب با نسبت ۸۰ به ۲۰ به کار برده شده است.

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی همدان در این مقاله نشان داده است که: نتایجشبیه‌سازی قابلیت و توانایی روش ارائه‌شده، جزیره شدن سیستم قدرت جهت جزیره سازی کنترل شده را به‌وضوح نشان می‌دهد.
این مقاله در پایگاه استنادی جهان اسلام isc نمایه خواهد شد.